Linea Dining Chair W/ Rattan Back
SKU:
28818WLT-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Brown, Chairs & Benches, Dark Walnut
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.31713 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 11.2 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 21.7 x 24.4 x 36.6 in |
| Package 1 Weight | 30.86 lbs |
| Package Weight Total | 30.86 lbs |
| Net Weight | 24.25 lbs |
| Weight | 24.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 34 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Linea |
Contact Us
"*" indicates required fields