Homestead Bench W/ Rattan Baskets
SKU:
23938BBA-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Chairs & Benches
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.35046 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 12.38 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 53.5 x 19.3 x 26 in |
| Package 1 Weight | 52.91 lbs |
| Package Weight Total | 52.91 lbs |
| Net Weight | 41.89 lbs |
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 50 × 20 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Homestead |
Contact Us
"*" indicates required fields