Hampton Rattan Dining Chair
SKU:
28972AZS----LDT
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Green
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.310124 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.95 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 24 x 24.4 x 32.3 in |
| Package 1 Weight | 19.84 lbs |
| Package Weight Total | 19.84 lbs |
| Net Weight | 17.64 lbs |
| Weight | 17.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 22 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Green |
| Collection | Hampton |
Contact Us
"*" indicates required fields