Side Chair
SKU:
648-900
Category: Chairs & Benches
Tags: Chairs & Benches, Cream, Emerald Home Furnishings, Natural
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
SIDE CHAIR*CHAIRS ARE PACKAGED 2 TO A CARTON. MUST ORDER IN QUANTITIES OF 2.
Product Details
| SU Dim Length | 21 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 25.5 in |
| SU Dim Height | 38 in |
| CTN Volume | 4.42 cft |
| CTN Weight | 43.65 lbs |
| Hot Buy (West Volume) | No |
| Hot Buy (East Volume) | No |
| Dimensions | 21 × 25.5 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural |
| Style | Transitional |
Contact Us
"*" indicates required fields