D476 Midland Windsor Counter Chair – Natural
SKU:
D476-24-05
Category: Chairs & Benches
Tags: Brown, Chairs & Benches, Emerald Home Furnishings, Natural
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
WINDSOR COUNTER CHAIR – NATURAL*CHAIRS ARE PACKAGED 2 TO A CARTON. MUST ORDER IN QUANTITIES OF 2.
Product Details
| SU Dim Length | 20 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 19.5 in |
| SU Dim Height | 44 in |
| CTN Volume | 4.42 cft |
| CTN Weight | 18.5 lbs |
| Hot Buy (West Volume) | No |
| Hot Buy (East Volume) | No |
| Dimensions | 20 × 19.5 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Rustic |
| Collection | D476 Midland |
Contact Us
"*" indicates required fields