Curve Bk Uph Side Chr 2in
SKU:
79457
Category: Chairs & Benches
Tags: Chairs & Benches, Cream, Riverside Furniture, Wheat
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of select hardwood solids | Yes |
|---|---|
| Upholstered with 100% Polyester, Cleaning Code: W | Yes |
| Dimensions | 20.00″W X 23.25″D X 36.25″H |
| Weight | 17.42 lbs |
| Weight | 34.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.25 × 20 × 36.25 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Wheat |
| Style | Cottage |
| Collection | Glenndale |
Contact Us
"*" indicates required fields