Cristo Rattan Dining Chair W/ Seat Cushion
SKU:
28236HRW----LDT
Category: Chairs & Benches
Tags: Architectural White, Bramble, Chairs & Benches, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.34648 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 12.24 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 24 x 28 x 39.4 in |
| Package Weight Total | 24.25 lbs |
| Net Weight | 19.84 lbs |
| Weight | 19.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | Architectural White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cristo |
Contact Us
"*" indicates required fields