Cholet Bench
SKU:
27644PBE----NDT
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.431844 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 15.25 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 76.4 x 16.5 x 20.9 in |
| Package 1 Weight | 49.6 lbs |
| Package 2 Dimensions | 8.9 x 8.9 x 7.5 in |
| Package Weight Total | 49.6 lbs |
| Net Weight | 41.89 lbs |
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 75 × 18 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields