Chinois Bench
SKU:
25675BBA-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Chairs & Benches
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.276501 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 9.76 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 45.3 x 20.1 x 23.6 in |
| Package 1 Weight | 29.76 lbs |
| Package Weight Total | 29.76 lbs |
| Net Weight | 24.25 lbs |
| Weight | 24.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 42 × 18 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Chinois |
Contact Us
"*" indicates required fields