Bilboa Slipcovered Side Dining Chair
SKU:
27932WLT-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Brown, Chairs & Benches, Dark Walnut
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.245622 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 8.67 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.6 x 26.4 x 37 in |
| Package Weight Total | 28.66 lbs |
| Net Weight | 22.05 lbs |
| Weight | 22.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 34 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Collection | Bilboa |
Contact Us
"*" indicates required fields