Savanah Rattan Barstool W/ Seat Cushion
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2983984 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.54 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 22 x 22.4 x 42.9 in |
| Package Weight Total | 24.25 lbs |
| Net Weight | 19.84 lbs |
| Weight | 19.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 40 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Willow Shiny |
| Collection | Savanah |
Contact Us
"*" indicates required fields