Elanor Barstool W/ Arms
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.447876 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 15.82 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 26 x 26 x 46.1 in |
| Package Weight Total | 33.07 lbs |
| Net Weight | 26.46 lbs |
| Weight | 26.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 25 × 43 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Elanor |
Contact Us
"*" indicates required fields