Cholet Counter Stool W/ Rush Seat
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.12348 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 4.36 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 16.5 x 16.5 x 26.8 in |
| Package Weight Total | 12.13 lbs |
| Net Weight | 8.82 lbs |
| Weight | 8.82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 25 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields