Napa Wine Cabinet W/ Mirrored Back
SKU:
28425WLT-----
Category: Bar Furniture
Tags: Bar Furniture, Bramble, Brown, Dark Walnut
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.254 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 44.29 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 37 x 23.6 x 86.6 in |
| Package 1 Weight | 178.57 lbs |
| Package Weight Total | 178.57 lbs |
| Net Weight | 163.14 lbs |
| Weight | 163.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 36 × 84 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Traditional |
| Collection | Napa |
Contact Us
"*" indicates required fields