Ligna Bar Cart
SKU:
28809WHD----LDT
Category: Bar Furniture
Tags: Bar Furniture, Bramble, Cream, White Harvest
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.420992 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 14.87 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 36.2 x 20.5 x 34.6 in |
| Package Weight Total | 30.86 lbs |
| Net Weight | 24.25 lbs |
| Weight | 24.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 35 × 32 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Ligna |
Contact Us
"*" indicates required fields