Cohan Barcart
SKU:
28431BLW-----
Category: Bar Furniture
Tags: Bar Furniture, Black, Black Wash, Bramble
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.485925 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 17.16 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 37.4 x 21.7 x 36.6 in |
| Package 1 Weight | 35.27 lbs |
| Package Weight Total | 35.27 lbs |
| Net Weight | 30.86 lbs |
| Weight | 30.86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 36 × 34 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Cohan |
Contact Us
"*" indicates required fields