Stanley 3 Drawer Nightstand
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.319384 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 11.28 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 29.1 x 20.5 x 32.7 in |
| Package 1 Weight | 22.05 lbs |
| Package Weight Total | 68.34 lbs |
| Net Weight | 61.73 lbs |
| Weight | 61.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 28 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sandbar |
| Collection | Stanley |
Contact Us
"*" indicates required fields