Savannah 2-door Bedside Table
SKU:
28804WHD----LDT
Category: Nightstands
Tags: Bramble, Nightstands, White, White Harvest
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.3154 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 11.14 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 29.9 x 19.7 x 32.7 in |
| Package Weight Total | 66.14 lbs |
| Net Weight | 59.52 lbs |
| Weight | 59.52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 28 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Savannah |
Contact Us
"*" indicates required fields
