Savannah 1 Door Bedside Table
SKU:
28821BBA-----
Category: Nightstands
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Nightstands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.3154 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 11.14 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 29.9 x 19.7 x 32.7 in |
| Package 1 Weight | 57.32 lbs |
| Package Weight Total | 57.32 lbs |
| Net Weight | 48.5 lbs |
| Weight | 48.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 28 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Savannah |
Contact Us
"*" indicates required fields
