Renoir Rattan Bedside Table
SKU:
27912GCH-----
Category: Nightstands
Tags: Bramble, Gray, Grey Charleston, Nightstands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.30821 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.88 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 29.1 x 19.3 x 33.5 in |
| Package Weight Total | 41.89 lbs |
| Net Weight | 35.27 lbs |
| Weight | 35.27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 28 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Charleston |
| Style | Transitional |
| Collection | Renoir |
Contact Us
"*" indicates required fields