Regent Bedside Table W/ Doors
SKU:
28840DEB----STD
Category: Nightstands
Tags: Blue, Bramble, Duck Egg Blue, Nightstands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.4465 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 15.77 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 37.4 x 19.7 x 37 in |
| Package 1 Weight | 57.32 lbs |
| Package Weight Total | 57.32 lbs |
| Net Weight | 46.3 lbs |
| Weight | 46.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 34 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Regent |
Contact Us
"*" indicates required fields