Regent Bedside Small Table
SKU:
28837STW-----
Category: Nightstands
Tags: Bramble, Brown, Nightstands, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.20088 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.09 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 24.4 x 17.7 x 28.3 in |
| Package 1 Weight | 47.4 lbs |
| Package Weight Total | 47.4 lbs |
| Net Weight | 44.09 lbs |
| Weight | 44.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 23 × 26 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Straw Wash |
| Collection | Regent |
Contact Us
"*" indicates required fields
