Maeve Open Bedside Table
SKU:
28752DRW-----
Category: Nightstands
Tags: Bramble, Brown, Driftwood, Nightstands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.332 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 11.72 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 31.5 x 19.7 x 32.7 in |
| Package 1 Weight | 50.71 lbs |
| Package Weight Total | 50.71 lbs |
| Net Weight | 44.09 lbs |
| Weight | 44.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 30 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Driftwood |
| Collection | Maeve |
Contact Us
"*" indicates required fields
