Kagu 1 Drawer Nightstand W/ Raffia
SKU:
28585RFWW-----
Category: Nightstands
Tags: Bramble, Nightstands, Raffia White Wash, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2057 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.26 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 21.7 x 21.7 x 26.8 in |
| Package 1 Weight | 31.97 lbs |
| Package Weight Total | 31.97 lbs |
| Net Weight | 28.66 lbs |
| Weight | 28.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 24 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | Raffia White Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Kagu |
Contact Us
"*" indicates required fields
