Davis Bedside Table
SKU:
26685BBA-----
Category: Nightstands
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Nightstands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.250712 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 8.85 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 30.7 x 18.9 x 33.1 in |
| Package 1 Weight | 61.73 lbs |
| Package Weight Total | 61.73 lbs |
| Net Weight | 54.01 lbs |
| Weight | 54.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 28 × 28 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
Contact Us
"*" indicates required fields