Cholet Bedside Table
SKU:
27913WLT-----
Category: Nightstands
Tags: Bramble, Brown, Dark Walnut, Nightstands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.28431 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.04 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.6 x 21.3 x 31.9 in |
| Package Weight Total | 41.89 lbs |
| Net Weight | 35.27 lbs |
| Weight | 35.27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 24 × 29 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields