Cholet 2 Drawer Bedside Table W/ Shelf
SKU:
28423BBA-----
Category: Nightstands
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Nightstands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.28431 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.04 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.6 x 21.3 x 31.9 in |
| Package 1 Weight | 44.09 lbs |
| Package Weight Total | 44.09 lbs |
| Net Weight | 39.68 lbs |
| Weight | 39.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 24 × 29 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields