Charleston Nightstand
SKU:
25594STW-----
Category: Nightstands
Tags: Bramble, Brown, Nightstands, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.41184 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 14.54 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 37 x 22 x 37.4 in |
| Package 1 Weight | 88.18 lbs |
| Package Weight Total | 88.18 lbs |
| Net Weight | 74.96 lbs |
| Weight | 74.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 34 × 32 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Charleston |
Contact Us
"*" indicates required fields
