B542 Woodinville 3 Drawer Nightstand – Ebony
SKU:
B542-04-06
Category: Nightstands
Tags: Black, Ebony, Emerald Home Furnishings, Nightstands
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
3 DRAWER NIGHTSTAND – EBONY
Product Details
| SU Dim Length | 27 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 17 in |
| SU Dim Height | 26.5 in |
| CTN Dim Length | 30.9 in |
| CTN Dim Width | 20.9 in |
| CTN Dim Height | 31.1 in |
| CTN Volume | 11.62 cft |
| CTN Weight | 67 lbs |
| Hot Buy (West Volume) | No |
| Hot Buy (East Volume) | No |
| Dimensions | 27 × 17 × 26.5 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Color | Black |
| Detail Color | Ebony |
| Style | Transitional |
| Collection | B542 Woodinville |
Contact Us
"*" indicates required fields