Aries Nightstand Cabinet
SKU:
24170STW-----
Category: Nightstands
Tags: Bramble, Brown, Nightstands, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.31955 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 11.28 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 29.1 x 23.2 x 35.4 in |
| Package 1 Weight | 66.14 lbs |
| Package Weight Total | 66.14 lbs |
| Net Weight | 61.73 lbs |
| Weight | 61.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 26 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Straw Wash |
| Collection | Aries |
Contact Us
"*" indicates required fields
