Americana Nightstand Cabinet
SKU:
22692WHD----NDT
Category: Nightstands
Tags: Bramble, Nightstands, White, White Harvest
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.211464 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.47 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 22.8 x 18.9 x 37.8 in |
| Package 1 Weight | 48.5 lbs |
| Package Weight Total | 48.5 lbs |
| Net Weight | 39.68 lbs |
| Weight | 39.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 20 × 32 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Americana |
Contact Us
"*" indicates required fields