Stanley 9 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.216875 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 42.97 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 69.7 x 22 x 49.2 in |
| Package 1 Weight | 273.37 lbs |
| Package Weight Total | 302.03 lbs |
| Net Weight | 273.37 lbs |
| Weight | 273.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 68 × 46 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Stanley |
Contact Us
"*" indicates required fields