Savannah Dresser 6 Drawer Large
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.684216 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 24.16 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 50.8 x 20.1 x 40.9 in |
| Package 1 Weight | 154.32 lbs |
| Package Weight Total | 154.32 lbs |
| Net Weight | 143.3 lbs |
| Weight | 143.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 49 × 38 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Savannah |
Contact Us
"*" indicates required fields