Savannah Dresser 3 Drawer
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.443352 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 15.66 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 42.5 x 20.9 x 37 in |
| Package 1 Weight | 101.41 lbs |
| Package Weight Total | 101.41 lbs |
| Net Weight | 94.8 lbs |
| Weight | 94.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 39 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Savannah |
Contact Us
"*" indicates required fields