Regent 6 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.69 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 24.37 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 61 x 19.7 x 34.6 in |
| Package 1 Weight | 116.84 lbs |
| Package Weight Total | 116.84 lbs |
| Net Weight | 105.82 lbs |
| Weight | 105.82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 59 × 32 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Regent |
Contact Us
"*" indicates required fields