Regent 3 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.418 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 14.76 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 37.4 x 19.7 x 34.6 in |
| Package 1 Weight | 70.55 lbs |
| Package Weight Total | 70.55 lbs |
| Net Weight | 61.73 lbs |
| Weight | 61.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 32 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Fruit Wood |
| Style | Transitional |
| Collection | Regent |
Contact Us
"*" indicates required fields