Provence 3 Drawer Dresser Large
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.709652 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 25.06 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 48.8 x 23.2 x 38.2 in |
| Package 1 Weight | 136.69 lbs |
| Package Weight Total | 136.69 lbs |
| Net Weight | 121.25 lbs |
| Weight | 121.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 47 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Provence |
Contact Us
"*" indicates required fields