Oasis Rattan 6 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.59 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 20.84 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 53.1 x 19.7 x 34.6 in |
| Package 1 Weight | 126.77 lbs |
| Package Weight Total | 126.77 lbs |
| Net Weight | 110.23 lbs |
| Weight | 110.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 52 × 32 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Oasis |
Contact Us
"*" indicates required fields