Milano 3 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.751812 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 26.55 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 50.8 x 24.4 x 37 in |
| Package 1 Weight | 152.12 lbs |
| Package Weight Total | 152.12 lbs |
| Net Weight | 143.3 lbs |
| Weight | 143.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 49 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Fruit Wood |
| Style | Transitional |
| Collection | Milano |
Contact Us
"*" indicates required fields