Maeve 9 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.845845 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 29.87 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 66.5 x 21.7 x 35.8 in |
| Package 1 Weight | 130.07 lbs |
| Package Weight Total | 130.07 lbs |
| Net Weight | 121.25 lbs |
| Weight | 121.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 65 × 33 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | True White |
| Style | Traditional |
| Collection | Maeve |
Contact Us
"*" indicates required fields