Luna 6 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.82896 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 29.27 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 61.8 x 21.7 x 37.8 in |
| Package 1 Weight | 152.12 lbs |
| Package Weight Total | 152.12 lbs |
| Net Weight | 136.69 lbs |
| Weight | 136.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 60 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Traditional |
| Collection | Luna |
Contact Us
"*" indicates required fields