Luna 3 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.71424 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 25.22 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 48.8 x 23.6 x 37.8 in |
| Package 1 Weight | 145.5 lbs |
| Package Weight Total | 145.5 lbs |
| Net Weight | 134.48 lbs |
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 47 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Luna |
Contact Us
"*" indicates required fields