Lexington 6 Drawer Dresser W/ Rattan
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.963765 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 34.04 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 69.7 x 21.7 x 39 in |
| Package Weight Total | 205.03 lbs |
| Net Weight | 185.19 lbs |
| Weight | 185.19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 68 × 36 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | White Harvest Distressed |
| Style | Transitional |
| Collection | Lexington |
Contact Us
"*" indicates required fields