Laguna 3 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.70246 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 24.81 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 48.8 x 21.7 x 40.6 in |
| Package 1 Weight | 55.12 lbs |
| Package Weight Total | 55.12 lbs |
| Net Weight | 46.3 lbs |
| Weight | 46.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 47 × 38 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Laguna |
Contact Us
"*" indicates required fields