Kelly Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.7018 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 24.78 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 47.2 x 23.2 x 46.1 in |
| Package 1 Weight | 121.25 lbs |
| Package Weight Total | 121.25 lbs |
| Net Weight | 113.54 lbs |
| Weight | 113.54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 44 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Kelly |
Contact Us
"*" indicates required fields