Kelly 3 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.638 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 22.53 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 45.7 x 21.7 x 39.4 in |
| Package Weight Total | 48.5 lbs |
| Net Weight | 39.68 lbs |
| Weight | 39.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 44 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue Light Distressed |
| Style | Transitional |
| Collection | Kelly |
Contact Us
"*" indicates required fields