Kagu 6 Drawer Dresser W/ Raffia
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.772365 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 27.28 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 59.4 x 21.7 x 36.6 in |
| Package 1 Weight | 134.48 lbs |
| Package Weight Total | 134.48 lbs |
| Net Weight | 123.46 lbs |
| Weight | 123.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 58 × 34 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Raffia Deep Blue Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Kagu |
Contact Us
"*" indicates required fields