Hayward 9 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.20 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 42.38 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.6 x 19.3 x 51.6 in |
| Package 1 Weight | 279.99 lbs |
| Package Weight Total | 279.99 lbs |
| Net Weight | 262.35 lbs |
| Weight | 262.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 49 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Fruit Wood |
| Style | Transitional |
| Collection | Hayward |
Contact Us
"*" indicates required fields