Hayward 7 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.980441 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 34.62 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.6 x 19.3 x 42.1 in |
| Package Weight Total | 198.42 lbs |
| Net Weight | 178.57 lbs |
| Weight | 178.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 39 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Wash |
| Style | Traditional |
| Collection | Hayward |
Contact Us
"*" indicates required fields