Hayward 3 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.72168 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 25.49 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 50.4 x 25.2 x 40.9 in |
| Package 1 Weight | 147.71 lbs |
| Package Weight Total | 147.71 lbs |
| Net Weight | 132.28 lbs |
| Weight | 132.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 47 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Hayward |
Contact Us
"*" indicates required fields